رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

شهدا سند افتخار انقلاب اسلامی هستند


27 تير, 1398 - 12:39 -- روابط عمومی۲
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار:

شهدا سند افتخار انقلاب اسلامی هستند

معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین گفت:شهدا و خانواده شهدا  زینت انقلاب و سند ماندگاری این انقلاب شهدا هستند .

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

منوچهر حبیبی معاون سیاسی امنیتی استاندارى قزوین در اولین جلسه هماهنگی ستاد بزرگداشت شهدای کارمند که در سالن جلسات معاونت سیاسی برگزار شد ، اظهار داشت :شهدا ستارگان درخشان ایران اسلامی هستند که با نور خود مسیر و راه را برای ما بازماندگان در خدمت به مردم و نظام اسلامی روشن و مشخص کرده‌اند.
وی تصریح کرد:مفتخریم که هفته دولت مزین به نام شهداست و از این بابت به خود می بالیم . 
وی نقش شهدای دولت در دوران دفاع مقدس را بی‌نظیر عنوان کرد و بیان داشت: شهدای کارمند نشان از آن دارد که دولت و ملت در مواقع حساس در کنار هم و برای یک هدف مشخص اقدام و جان خود را تقدیم راه و آرمان انقلاب اسلامی ایران می‌کنند.

حبیبى معاون سیاسى استاندار گفت: باید با یک برنامه ریزی مدون فرهنگ ایثار و شهادت و راه و نشان شهدا را تبلیغ و برگزاری کرد زیرا که  نفس کار ،یک کار فرهنگی و اجتماعی است و برای نسل جوان ما یک ضرورت است که در این هجمه ی فرهنگی، با رشادت ها و جانفشانی های این عزیزان آشنا شوندو یاد و خاطره شهدا زنده نگه داشته شود.
وی در ادامه گفت:امروز همه به این باور رسیده اند که شهدا و خانواده شهدا  زینت انقلاب هستند و سند ماندگاری این انقلاب شهدا هستند . 
وی افزود:اگر می خواهیم مظلومیتمان را در سازمان ملل نشان بدهیم همین شهدا کافی هستند، این انقلاب از صدر شهید داده است  و این نشانگر این است که همه در قبال نظام جمهوری احساس مسئولیت می کنند.
حبیبی در پایان یادآور شد:هفته دولت برای ما بیش از آنکه ملی باشد بیشتر مربوط به استان قزوین است  و این مسئولیت ما را مضاعف تر می کند.