رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

زنان استان قزوین برای مسئولیت های مدیریتی توانمند هستند


6 بهمن, 1398 - 04:31 -- روابط عمومی ۲
مدیرکل امور بانوان استانداری قزوین:

زنان استان قزوین برای مسئولیت های مدیریتی توانمند هستند

مدیرکل امور بانوان استانداری قزوین گفت: بانوان استان برای پست های مدیریتی توانمند هستند و در صورت اعتماد می توانند خدمات موثری برای توسعه قزوین ارائه کنند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

نخستین نشست صمیمانه استاندار و بانوان فعال استان ظهر شنبه در محل استانداری قزوین برگزار شد.

صدیقه ربیعی در این جلسه اظهار داشت: بانوان در عصر کنونی نقش‌های مؤثری در عرصه‌های اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و فرهنگی و ورزشی دارند که باید این جایگاه حفظ شود.

وی بیان کرد: بانوان در تربیت فرزند و همسر داری هم نقش مهمی ایفا می‌کنند و در عرصه اجتماعی در سال‌های اخیر جایگاه بهتری پیدا کرده اند.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری قزوین یادآور شد: بانوان در توسعه پایدار به عنوان مؤلفه اصلی هستند و در طول تاریخ هم نقش برجسته داشته اند و تأثیر آنها بی بدیل بوده است و امروز هم در تحولات کشور نقش دارند.

ربیعی تصریح کرد: استان قزوین زنان نخبه زیادی دارد که تعدادی از آنها در جلسه امروز حضور دارند و از کارآفرینان، نخبگان علمی، اجتماعی، فرهنگی، ورزشی، هنری و اقتصادی نقش عمده دارند.

وی اظهار داشت: در استان قزوین اعتماد به بانوان توانمند زیاد است و از حمایت استاندار و معاونت‌ها در واگذاری امور تشکر می‌کنیم و انتظار داریم این اعتماد همچنان تداوم یابد.